Hastane Sıcak & Soğuk Yemek Dağıtım Arabası - EMP.MED.S.30-1/2

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Marka: : Empero
  • Ürün Kodu: : EMP.MED.S.30-1/2
  • Stok Durumu: : Ön Sipariş
  • Fiyat:   162.839,93TL

* 575x325 Tepsiler Fiyata Dahildir.

Hastanelerde, kliniklerde ve benzeri yerlerde kolaylıkla yemek taşımak ve yemeği gerekli sıcaklıkta muhafaza etmek için üretilmiş bu araç özel dizaynı sayesinde kullanıcıya kolaylık sağlar. Araçlar yan yana ve arka arkaya kolayca dizilebilir ve bu sayede işletmelerde yer kaplamaz.

Kompakt yapısı sayesinde kolayca katlar arasında taşınabilir, katlarda yer kaplamadan çalışabilir. İki tarafta yer alan itme kulpları sayesinde kullanıcı kolay şekilde aracı hareket ettirebilir manevra yaptırabilir.

Ayrıca araç üzerinde yer alan altı adet tekerlek ile araç kolaylıkla kendi etrafında dönebilir. Aracın ön kısmında yer alan katlanabilen tepsi masası ile kullanıcı istediği zaman tepsilerini koyabilir, yada ihtiyacı doğrultusunda bu masadan yardım alabilir.

Araç üzerinde yer alan 7” ekran kullanıcıya kolaylık sağlar, dokunmatik ekran sayesinde kullanıcı çok kolay şekilde program seçebilir ve/veya yeni program yapabilir. Araba üzerinde yer alan birçok parça kolaylıkla sökülüp takılabilir. Bu sayede servis ve bakım masrafsız şekilde yapılmış olunur. Arabanın ömrü uzar ve uzun süreler hizmet verebilir.

Alt kısımda yer alan tamponlar sayesinde araç darbelere karşı korunaklıdır. Bu sayede içinde taşınan gıdanın da güvenliği sağlanmış olunur. Aracın kapıları kolaylıkla açılır. Orta kısımda yer alan kilit mekanizması sayesinde istenildiği zaman kilitlenebilir ve katta araç operasyonda iken gıdalara izni olmayan kişilerin erişimi durdurulmuş olunur. Kapılar açıldıktan sonra aracın arka kısmına katlanır ve böylece yerden de tasarruf edilmiş olunur. Bu sayede kolayca tepsiler yerleştirilir, tepsiler çıkarılabilir ayrıca araç içi temizliği kolayca yapılabilir.

Araçlar porsiyonlama mutfağında porsiyonlanan tepsiler ile doldurulur. Tepsiler ile doldurulan araçlar katlara çıkarılır. Araç iki bölümden oluşmaktadır. Bu iki bölmeyi ayıran izolasyon duvarı vardır. Aracın soğuk bölmesi +4°C’de (ayarlanabilir -3°C / +10°C), sıcak bölmesi ise 100°C’de (ayarlanabilir 70°C / 100°C) tutulur.

Yemekler servis edilene kadar iç sıcaklıkları en doğru değerlerde muhafaza olunur ve hasta yatağına kadar bu değerler değişmez. Bu sayede HACCP kurallarına uygun hizmet verilmiş olunur. Hasta gıda güvenliği garanti altına alınmış olunur. Ayrıca aracın üzerinde yer alan kilitli kapılar sayesinde araç güvenli şekilde katlarda fişte takılı çalışabilir. Mutfakta porsiyonlanmış gıdalar arzu edilir ise katlarda yine ısıtılabilir / soğutulabilir. Bunun için gerekli olabilecek trifazeden monofazeye dönüşüm kablosu araç ile bilirlikte standart olarak verilir. (katlarda trifaze elektrik bağlantısı olmayabilir) Araç içinde yer alan tepsiler ısıya ve ısıl gerilimlere dayanıklı özel tepsilerdir.

Olukları sayesinde kolayca araç içi izolasyon duvarına yerleştirilebilir. İzolasyon duvarı,

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer Ürünler

Etiketler: Hastane Sıcak & Soğuk Yemek Dağıtım Arabası - EMP.MED.S.30-1/2, Yemek dağıtım arabası, Hastane Yemek Dağıtım Arabası, Yemek Dağıtım aracı, Sıcak Soğuk Yemek Dağıtım Arabası, Sıcak Soğuk Yemek Arabası